Gdzie jesteśmy?
Gdzie jesteśmy?

Sprawdź na jakich pływalniam działamy

Previous Next

Zapraszamy na zajęcia

Zajęcia prowadzimy we wtorki, piątki, soboty i niedziele


Zapisz sięZgłoś nieobecność

Aktualności

Jesteśmy przeszczęśliwi, że zaufaliście nam w tym roku i powierzyliście naukęswoich dzieci właśnie szkole na fali. Zapraszamy do zapisów na nowy rok już od 20.08.2018 r.

Informujemy iż zajęcia przez okres ferii już od 27.01.2018r. nie odbywają się. Spotykamy się dopiero 10.02.2018 r.

 

Informujemy, że od nowego roku nastąpi zmiana regulaminu parkingów w Centrum Sportu Akademickiego PG. Osoby uczęszczające na zajęcia do szkoły NA FALI przyjeżdżający na basen CSA PG samochodami otrzymają od nas karty wjazdowe upoważniające do bezpłatnego wjazdu na parking CSA PG na 2 godziny w trakcie, kiedy mają Państwo wykupiony karnet. W związku z powyższym bardzo proszę o przekazanie do mnie drogą mailową informacji. Kaucja za jedną wydaną kartę wynosi 20 zł. Informacja powinna zawierać imię i nazwisko osoby ( otrzyma kartę uwzględniającą poszczególne dni i godziny stosownie do wykupionego karnetu) oraz numer rejestracyjny samochodu.

Każda rozpoczęta godzina kosztować będzie 5 zł. taki będzie również koszt rozpoczęci każdej godziny po przekroczeniu czasu "nabitego" na kartę wjazdową.

Informujemy że do 12 grudnia mały basen PG jest zamknięty. Więcej informacji wkrótce.

W związku z awarią, która miała miejsce na małej pływalni Politechniki Gdańkiej na przełomie października i listopada infromujemy że zajęcia mozna odrobić w dniach: