Gdzie jesteśmy?
Gdzie jesteśmy?

Sprawdź na jakich pływalniam działamy

Previous Next

Zapraszamy na zajęcia

Zajęcia prowadzimy we wtorki, piątki, soboty i niedziele


Zapisz sięZgłoś nieobecność

 

Założona przez Magdalenę Górecką firma istnieje od 2000 roku. W 2010 roku zaczęliśmy projekt Na Fali . Pod nową nazwą, zaczęliśmy prowadzić zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia w wodzie dla niemowląt. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się również zajęcia Aqua Aerobic-u oraz Hydro FITNESS-u. Doskonała kadra instruktorów oraz niebanalny sposób prowadzenia zajęć szybko zyskały uznanie naszych klientów, których grono stale się powiększa. Szkoła Pływania Na Fali oferuje wszystkim chętnym wiele atrakcyjnych sposobów spędzenia wolnego czasu na pływalni. Można tu przyjść by rozpocząć własną naukę pływania. Szkoła Pływania Na Fali nauczy pływać każdego: dziecko, osobę dorastającą i osobę dorosłą. Naukę pływania prowadzi się tu na wszystkich poziomach zaawansowania. Do Szkoły Pływania Na Fali można przyjść także w celu podniesienia własnych kwalifikacji pływackich. Po za ofertą związaną z pływalniami w trójmieście organizujemy również obozy letnie dla naszych podopiecznych. Od kilku lat wyjazdy z "Na Fali" cieszą się świetną opinią rodziców i dzieci. Zapraszamy do przeczytania naszej szczegółowej oferty. Poniżej przedstawiamy Państwu naszą kadrę instruktorów, aby jeszcze przed rozpoczęciem zajęć każdy uczestnik znał “swojego” instruktora.

 

 

    

Nasza kadra


magdalena gorecka

Magdalena Górecka

założycielka Szkoły Pływania "NA FALI" absolwentka AWFiS w Gdańsku- trener pływania klasy II, ratownik WOPR, instruktor fitness, specjalista odnowy biologicznej, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Straszynie. W 2010 ukończyła kurs doszkalający dla instruktorów prowadzących zajęcia z pływania niemowląt i małych dzieci organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt.

trener03 150x150

Szymon Dolega

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Ukończył specjalizacje trenerska z pływania oraz instruktorską z windsurfingu. Od pięciu lat interesuje się i trenuje triathlon, co przypieczętował ukończeniem kursu i zdobyciem tytułu instruktora w tej dyscyplinie. Wielokrotny uczestnik zawodów triathlonowych, duathlonowych i biegowych. Całe jego życie związane jest ze sportem, a jego motto brzmi, "Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni", choć nie stosuje go restrykcyjnie do osób, które prowadzi na zajęciach.

trener2 150x150

Krzysiek Staniszewski

Absolwent kierunku wychowanie fizyczne na AWFiS w Gdańsku. W ramach studiów uzyskał tytuł trenera pływania, instruktora triathlonu oraz windsurfingu. Jest czynnym triathlonistą, biorącym udział w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Jego największym sukcesem jest 7 miejsce w Mistrzostwach Europy oraz 21 w Mistrzostwach Świata na dystansie długim w najbardziej prestiżowych zawodach cyklu Ironman. Wieloletni staż zawodniczy w dyscyplinach wytrzymałościowych pozwolił mu na zdobycie praktycznej wiedzy, którą wykorzystuje w treningu personalnym.

trener1 150x150

Katarzyna Siedlaczek

Instruktor Pływania - w 2011 ukończyła kurs doszkalający dla instruktorów prowadzących zajęcia z pływania niemowląt i małych dzieci organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt.

trener 150x150

Asia Gluszek

Absolwent AWFiS w Gdańsku. Instruktor pływania.